Wybierz język:
Buława 2020.jpegDzień Kobiet.jpegWOŚP 2020.jpeg

Wystawa pn. Sercem malowane - twórcze pasje kobiet 2014

Tradycyjnie w marcu dla uświetnienia obchodów Dnia Kobiet Stowarzyszenie Regionu Kluczborskiego "Kobietom - Mammograf" oraz Stowarzyszenie Twórców "Wena" wspólnie z Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku organizują  wystawę pt. "Sercem malowane - twórcze pasje kobiet".

Dla środowiska kobiecego powiatu kluczborskiego ekspozycja ta jest ważnym wydarzeniem kulturalnym, ponieważ promuje talenty i pasje pań.

Tegoroczną dwunastą już edycję objęli patronatem honorowym: Starosta Kluczborski, Burmistrz Kluczborka, Burmistrz Byczyny, Burmistrz Wołczyna oraz Wójt Lasowic Wielkich.

Patronat medialny przyjęli: NTO, Kulisy Powiatu Kluczbork-Olesno, Spiker.

Mieszkanki powiatu kluczborskiego, które chcą pochwalić się swoją twórczością i pokazać innym swoje prace (m.in. obrazy, hafty, rzeźby i inne rękodzieło) proszone są o złożenie ich w kluczborskim muzeum przy ulicy Zamkowej w dniach 24 - 25 lutego 2014 roku, w godzinach 8.00 - 15.00.

Wystawę będzie można oglądać w Muzeum im. J. Dzierżona w Kluczborku w dniach od 2 do 30 marca 2014 r. Zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się 2 marca 2014 r. o godzinie 13.00 - wstęp wolny.

Kliknij, aby zobaczyć