Wybierz język:
Buława 2020.jpegDzień Kobiet.jpegWOŚP 2020.jpeg

Tak graliśmy podczas 23.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę 11 stycznia 2015 r. w całej Polsce po raz 23 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego finału nie mogło zabraknąć również sztabu z Ośrodka Kultury w Byczynie, który co roku wspiera fundację Jurka Owsiaka.

W tym roku kwestowanie rozpoczęliśmy od godz.9:00, w zbiórce wzięło udział 15 wolontariuszy z PG w Byczynie, oraz 7 wolontariuszy ze szkoły ponadgimnazjalnej z Polanowic. Kwestowaliśmy w Byczynie, Polanowicach, Proślicach, Jakubowicach, Roszkowicach, Nasalach oraz w Biskupicach.
Od godz.16:30 w Ośrodku Kultury w Byczynie rozpoczęły się występy artystyczne. Na scenie zaprezentowały się dzieci z Publicznego Przedszkola w Byczynie, Publicznej Szkoły Podstawowej w Byczynie oraz Publicznej Szkoły Podstawoej w Kostowie. Wystąpili równierz: Studio Piosenki z Ośrodka Kutury w Byczynie, Zespół taneczny Flex oraz mażoretki "Karo" z Ośrodka Kultury w Byczynie, oraz Zespół Tańca Orientalnego z Byczyny. O godzinie 18:00 wystąpił Zespół Disco Polo "Aperitif" twórca przeboju "Marta Grzechu Warta", który swoim koncertem rozgrzał byczyńską publiczność. Na scenie zaprezentował się również zespół "Mephobia" z Ośrodka Kultury w Byczynie. O godz.20:00 wypuściliśmy światełko do Nieba. Pomiędzy występami trwały licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Łączna kwota pieniężna uzyskana z kwestowania oraz licytacji to 7000,16 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wsparcia fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Liczymy, że za rok spotkamy się ponownie. SIEMA
PDFPodziękowanie.pdf (271,73KB)