12 stycznia 2014 r. o godz.17.00 w Ośrodku Kultury w Byczynie odbył się
22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Łączna kwota zebrana przez sztab Ośrodka Kultury w Byczynie to 4.973,74 zł
Strona używa plików cookies w celu poprawnego korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.